Cerere CMCerere CM Swagzilla

Aici puteti depune cerea voastra.
farskyhd32
    Windows 7 Chrome
Grupuri:
Vârsta: 15
Romania

Cerere CM Swagzilla

Mesajde farskyhd32 » Joi 10 Ian, 2019 1:39 pm

Numele tau real : Paul
Numele tau din joc : Swagzilla
Cate minute ai jucate pe cont? : Am 10593 minute jucate.
De ce vrei sa devii CM-ul nostru : Pai, doresc sa fac parte din echipa Staff Metin2 Anogra deoarece imi place acest server, ma simt in largul meu cand ma joc, imi place modul in care a fost facut acest server si gandit, si aproape toti prietenii s-au apucat de acest server, asadar, nu am motive sa ma las si o sa continui sa ma joc aici.
Cati ani ai (daca vei fi acceptat vreau dovada) : Am 16 ani.
Ce vei face pentru server : In mare parte, o sa ajut playerii, o sa le raspund la intrebari, o sa fiu activ, si cel mai important o sa fac cat mai multa reclama pe retelele de socializare si pe grupurile mari de Facebook cu metin2 din Romania.
Cat timp vei sta on/zi (daca nu respecti cat zici, vei lua remove) :In jur de 3/4 poate chiar 5 ore pe zi, iar weekend pot sa joc si 7 ore.
Ce ai facut pentru server pana acum ? :Nimic wow, chestii normale precum socializarea cu playerii, duele, am ajutat cativa playeri cu informatii sau iteme daca au avut nevoie si cam atat si cateva sfaturi.